Back to top
OSIEDLE POD DĘBEM

Nowa inwestycja w Gądkach to miejsce z myślą o przyszłości tworzone dla ludzi, którzy szukają swojego miejsca na lata. Charakteryzuje się spójną zabudową oraz idealną lokalizacją nie tylko ze względu na intymność miejsca, ale także daje możliwość szybkiej komunikacji do centrum Poznania. Architektura budynków skupia się na prostocie w postaci stonowanych i spójnych kolorów elewacji z mocnymi akcentami czarnych balustrad czy ciemnych opraw okien. Zwieńczeniem osiedla jest wewnętrzna droga dojazdowa do każdej nieruchomości. Każdy dom posiada ogrodzony ogródek oraz otwarty front wraz z przygotowanym miejscem parkingowym mieszczącym dwa auta.

DOM Z WIDOKIEM NA PRZYSZŁOŚĆ

Inwestycja składa się z 4 etapów budowy, które można śledzić na naszych social mediach oraz w galerii. Aktualnie w trakcie budowy jest 3 etap składający się z piętnastu budynków w zabudowie bliźniaczej, co daje trzydzieści samodzielnych nieruchomości, których to rozpoczniemy sprzedaż na początku 2021 roku. Architektura budynku nieco uległa zmianie w porównaniu do wcześniejszego etapu. W ofercie prezentujemy domy o powierzchni użytkowej około 100 metrów kwadratowych, a w tym pełnowymiarowe piętro. W projekcie domu również pojawi się poddasze jako miejsce możliwe do zaadaptowania, a jego powierzchnia maksymalna może uzyskać około 16 metrów kwadratowych. Tym razem stawiamy na różnorodność w wielkości działek zaczynając na 230 metrach kwadratowych, a kończąc na około 500. Poprzez przemyślane rozmieszczenie nieruchomości klient uzyskuje wiekszą intymność oraz swobodę w swoim własnym domu. 

LOKALIZACJA GODNA POŻĄDANIA

Osiedle znajduje się w Gądkach w zacisznym miejscu nieopodal lasku. Blisko inwestycji znajduje się wjazd na trasę Katowicką co sprawia, że dojazd do centrum Poznania zajmuje około 15 min samochodem. Znajdziemy również kilka minut pieszo od osiedla przystanek autobusowy, plac zabaw dla dzieci, a w okolicznych miejscowościach szkołę podstawową i gimnazjum oraz większe sklepy spożywcze.